Teraz wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Aktualności

LAUREACI KONKURSU XIX EDYCJI „SPOSÓB NA SUKCES”

Niezmiernie miło nam poinformować, że Rada XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Sposób na Sukces" na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich wyłoniła 13 laureatów w 3 kategoriach: indywidualnej, inicjatyw społecznych i rodzinnej, a kolejne 4 podmioty zostały wyróżnione w 2 kategoriach: indywidualnej oraz inicjatyw społecznych.

Z województwa opolskiego laureatem została Strzelecka Spółdzielnia  Socjalna za  „Dietę Pudełkową” , która zajęła III miejsce w kategorii inicjatywy społeczne.

Działalność Spółdzielni  Socjalnej rozpoczęła się w 2011 r. i jest skierowana głównie na usługi gastronomiczne. Organizuje imprezy okolicznościowe, konferencje i bankiety. Oferuje całodzienne wyżywienie oraz świadczy usługi cateringowe.

Jest to magiczne miejsce w którym profesjonalni kucharze wprowadzają niepowtarzalne receptury. Tworzą nowoczesne i bogate kompozycje dań z najwyższej jakości produktów bez konserwantów i sztucznych dodatków w oparciu o wiedzę dietetyka oraz diabetologa. Kreując oryginalne  menu oparte o produkty najwyższej jakości oferują catering dietetyczny z dostawą pod wskazany adres. Klienci mają do wyboru 3 rodzaje diet: 1500, 1700 oraz 2000 kcal. W skład dziennego zestawu wchodzi 5 posiłków. Dieta pudełkowa to pudełka pełne pasji, które zmieniają złe nawyki żywienia.

 

Laureatom  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Honorowy Patronat nad XIX edycją konkursu „Sposób na Sukces” sprawuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Gala finałowa odbędzie się20 września w Belwederze w Warszawie.


Galeria