Teraz wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Aktualności

Konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich pn.: „SŁODKIE SMAKI REGIONÓW”

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w ramach Kongresu „Programy rządowe na rzecz polskiej wsi” organizuje konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich pn.: „SŁODKIE SMAKI REGIONÓW”.

Przedmiotem Konkursu jest opracowanie przepisu i wykonanie pracy konkursowej, tj. deseru regionalnego, który jest charakterystyczny dla regionu działania danego Koła Gospodyń Wiejskich. Potrawa powinna być przygotowana z produktów pochodzenia polskiego, z dbałością o walory smakowe i estetyczne, ze szczególnym uwzględnieniem lokalnych tradycji kulinarnych właściwych dla regionu reprezentowanego przez Zespół. Dania konkursowe mogą być dowolnie wzbogacone naturalnymi dodatkami spożywczymi i ozdobione regionalnymi elementami dekoracyjnymi.

W województwie opolskim konkurs został zaplanowany na 23.09.2019 w Popielowie.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu: http://www.kowr.gov.pl/uploads/pliki/promocja_krajowa/konkurs/reg_konkursu_slodkie_smaki_regionow.pdf

 

Zainteresowane udziałem Koła proszę o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na ten adres email: katarzyna.pasternak@kowr.gov.pl.

W przypadku pytań osoba do kontaktu:

Katarzyna Pasternak

Główny Specjalista

Wydział Rozwoju Rynków Rolnych

Oddział Terenowy w Opolu

Telefon stacjonarny: 77 40 00 908


Galeria

Pliki do pobrania

Nazwa Wielkość Pobierz
karta-zgoszeniowa.pdf 104.75 KB