Teraz wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Aktualności

Konkurs dla dzieci! My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas?

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskim konkursie pn. „My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas" organizowanym dla dzieci szkół podstawowych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem konkursu pn. „My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas" jest upowszechnienie wiedzy wśród ogółu społeczeństwa, uczniów, pracowników dydaktycznych, rodziców – o roli Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, jego wkładzie w rozwój ekonomiczny i społeczny sektora rybackiego i obszarów zależnych od rybactwa w Polsce.

Zadaniem uczniów będzie przygotowanie i przekazanie - zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi - pracy konkursowej, w której przedstawią jak dzięki projektom realizowanym przy wsparciu budżetu państwa i Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, zmieniło się codzienne życie i otoczenie wokół nas.

 

Termin nadsyłania prac do 21 lutego 2022 r.

 

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakładce Informacja i promocja Programu Operacyjnego

„Rybactwo i Morze”

https://www.gov.pl/web/rolnictwo/my-i-ryby


Galeria

Pliki do pobrania

Nazwa Wielkość Pobierz
regulamin-konkursu-23122021-zmiana-dot-skadania-prac-i-rozstrzygnie.pdf 230.19 KB