Teraz wieś Agroturystyka województwa
opolskiego

Aktualności

IX konkurs na Babę i Palmę Wielkanocną Gminy Skarbimierz

Przedsmak Świąt Wielkanocnych. Już po raz dziewiąty sołectwa Gminy Skarbimierz zademonstrują swoje kulinarne i plastyczne zdolności prezentując najlepsze smakołyki oraz najpiękniejsze ozdoby i palmy wielkanocne.

28.03.2015. w Łukowicach Brzeskich odbędzie się IX Konkurs na Babę i Palmę Wielkanocną Gminy Skarbimierz. Organizator – Gminna Biblioteka Publiczna w Skarbimierzu, zaprasza wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w degustacji i razem z nami przygotować się do Świąt Wielkanocnych. Prezentacje stanowisk konkursowych rozpoczną się o godzinie 15:00. Natomiast przed ogłoszeniem wyników zaprezentuje się Zespół Pieśni i Tańca Opole.

Głównym sponsorem tegorocznego Konkursu jest Gaz System S.A. - Operator Gazociągów Przesyłowych. Patronatem honorowym imprezę objęli Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła i Wójt Gminy Skarbimierz Andrzej Pulit. Partnerami imprezy są: OODR Łosiów, Bank Spółdzielcy w Brzegu, BS Grodków-Łosiów, a medialnie wspierają nas tradycyjnie: Radio Park, Radio Doxa, Radio Rodzina Wrocław, brzeg24.pl, twójbrzeg.pl, infobrzeg.pl, Brzeżanka, Panorama Powiatu Brzeskiego, Gazeta Brzeska i Gość Niedzielny.

Przygotujmy się razem do tych Świąt w przyjaznym towarzystwie. Zapraszamy do Domu Lodowego w Łukowicach Brzeskich w sobotę 28. marca.

 


Galeria